Regulamin wykorzystania voucherów - Maurizio Benttoni

Regulamin wykorzystania voucherów

1. Vouchery Maurizio Benttoni („Vouchery”) mają wartości kwotowe.

2. Vouchery mają określony termin ważności.

3. Vouchery są jednorazowe. 

4. Vouchery mogą być wykorzystane w salonach stacjonarnych Maurizio Benttoni lub w sklepie internetowym Maurizio Benttoni, w zależności od informacji umieszczonej na Voucherze. 

5. Vouchery obowiązują na wszystkie produkty.

6. Vouchery są generowane indywidualnie, przypisane do osoby lub promocji i nie mogą być przedmiotem handlu.

7. Voucher może być wykorzystany jedynie w całości. Jeżeli wartość zakupów jest niższa niż wartość Vouchera, to cała wartość Vouchera zostaje uznana za wykorzystaną. Jeżeli wartość zakupów jest wyższa niż wartość Vouchera, wartość Vouchera jest odejmowana od wartości zakupów i pozostała kwota pozostaje do opłacenia.

8. Vouchery przeznaczone do wykorzystania w salonach stacjonarnych Maurizio Benttoni należy przekazać obsłudze salonu przy realizacji zakupu przed zamknięciem transakcji.

9. Na Voucherach, które są przeznaczone do wykorzystania w sklepie internetowym Maurizio Benttoni jest umieszczony Kod Vouchera, który należy wprowadzić w Koszyku w polu „ Kod rabatowy / voucher”. Wartość Vouchera zostanie automatycznie odjęta od zamówienia.

10. Kody Voucherów nie łączą się z kodami rabatowymi oraz innymi kodami voucherów. Możliwe jest wykorzystanie maksymalnie jednego kodu na jedno zamówienie.

11. Voucherów nie można wymieniać na środki pieniężne.

12. Obsługa salonu lub sklepu internetowego może odmówić realizacji zamówienia w przypadku, gdy zachodzą wątpliwości odnośnie pochodzenia lub autentyczności Vouchera.

13. Obsługa salonu lub sklepu internetowego może odmówić realizacji zamówienia w przypadku, gdy Voucher został użyty niezgodnie z regulaminem.

14. Wykorzystując Voucher w procesie zamówienia użytkownik potwierdza, że zapoznał się z treścią regulaminu oraz zaakceptował jego postanowienia.

Korzystamy z plików cookie. Możesz wyłączyć je w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce prywatności.

OK, rozumiem