O nas - Maurizio Benttoni

Maurizio Benttoni


Maurizio Benttoni to marka dla mężczyzn, którzy stawiają na indywidualny styl oraz chcą wyglądać w pracy nie tylko elegancko, ale też modnie.


Maurizio Benttoni to przede wszystkim materiały najwyższej jakości, takie jak bawełna, len, wełna czy jedwab, staranne wykończenia, a także troska o detale. Marka dba o to, aby wszystkie produkty były nie tylko eleganckie i stylowe, ale także wygodne. Ponadto, kolekcje Maurizio Benttoni są produkowane w krótkich, limitowanych seriach.


Brand wyróżnia się szerokim wachlarzem koszul, których w każdym sezonie jest co najmniej 100. W asortymencie znajdują się serie z unikatowymi wzorami, wpisującymi się w światowe trendy, a także bardziej klasyczne dla mężczyzn ceniących sobie ponadczasową elegancję.

Maurizio Benttoni


Maurizio Benttoni to marka dla mężczyzn, którzy stawiają na indywidualny styl oraz chcą wyglądać w pracy nie tylko elegancko, ale też modnie.Najwyższa jakość


Skrupulatnie dobieramy materiały do naszych kolekcji, dlatego wszystkie produktu są wykonane z doskonałych jakościowo tkanin w renomowanych pracowniach krawieckich Europy.


Limitowane serie


Dbamy o naszych Klientów, wiemy że chcą wyglądać dobrze tworząc swój indywidualny styl. Wyrazem naszej dbałości jest unikatowość produktów, dlatego wprowadzamy krótkie, limitowane serie.Dbałość o detale


Niepowtarzalność naszych kolekcji zapewnia troska o detale
oraz precyzyjne wykończenie produktów.


Korzystamy z plików cookie. Możesz wyłączyć je w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce prywatności.

OK, rozumiem