Zasady wykorzystania kodów rabatowych - Maurizio Benttoni

Zasady wykorzystania kodów rabatowych

1. Kody rabatowe mają wartości procentowe albo kwotowe. Wartość kodów jest podawana w ogłoszeniu o akcji promocyjnej.

2. Kody rabatowe mają określony termin ważności. Termin ważności kodów jest podawany w ogłoszeniu o akcji promocyjnej.

3. Kody rabatowe obowiązują dla produktów, które są w sprzedaży w cenie regularnej.

4. Kody rabatowe mogą dotyczyć określonej grupy produktów lub konkretnych produktów. Taka informacja jest podawana w ogłoszeniu o akcji promocyjnej.

5. Kody rabatowe mogą być skierowane jedynie do wybranej grupy odbiorców uprawnionych do skorzystania z rabatu po spełnieniu warunków określonych w ogłoszeniu o akcji promocyjnej.

6. Kody rabatowe mogą działać dopiero po przekroczeniu określonej wartości zamówienia. Taka informacja jest podawana w ogłoszeniu o akcji promocyjnej.

7. Kody rabatowe mogą być jednorazowe. Informacja o możliwości jednorazowego wykorzystania kodów jest podawana w ogłoszeniu o akcji promocyjnej.

8. Kody rabatowe należy wprowadzić w Koszyku w polu „ Kod rabatowy / voucher”.

9. Wartość z kodu rabatowego zostanie automatycznie odjęta od zamówienia.

10. Kody rabatowe nie łączą się z innymi promocjami, kodami oraz voucherami. Możliwe jest wykorzystanie maksymalnie jednego kodu na jedno zamówienie.

11. Kodów rabatowych nie można wymieniać na środki pieniężne.

12. Sklep może odmówić realizacji zamówienia w przypadku, gdy zachodzą wątpliwości odnośnie spełnienia przez użytkownika warunków otrzymania lub realizacji kodu. Także w przypadku, gdy zachodzą wątpliwości odnośnie pochodzenia lub autentyczności kodu rabatowego.

13. Sklep może odmówić realizacji zamówienia w przypadku, gdy kod rabatowy został użyty niezgodnie z regulaminem.

14. Wykorzystując kod rabatowy w procesie zamówienia użytkownik potwierdza, że zapoznał się z treścią regulaminu oraz zaakceptował jego postanowienia.

Korzystamy z plików cookie. Możesz wyłączyć je w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce prywatności.

OK, rozumiem